Přehled aktualit

Please reload

Archiv článků
Please reload

Klíčová slova

Please reload

Najdete nás také zde:

  • Facebook Basic Square

Dne 6. června 2019 se konal 11. ročník Školního atletického parapoháru, který pořádala ATLETIKA BEZ BARIÉR PARDUBICE, z.s.

Na sportovní svátek přijelo 220 žáků ze základních, praktických a speciálních škol z celé České republiky. Děti se utkaly v šesti atletických disciplínách.  Měla jsem tu čest na závěr předávat soutěžícím medaile. Dárek a pamětí medaili dostaly všechny děti. Energie a radost čišela ze všech bez ohledu na ro...

Projekt pod názvem „SOŠ a SOU Lanškroun - přístavba a modernizace odborných učeben“ byl zahájen v říjnu 2017 a dokončen na počátku roku 2019. V  pátek 17. května 2019 proběhlo slavnostní otevření.

Celkové náklady byly téměř 53 milionů Kč, z toho peníze z EU dosáhly výšky skoro 39 milionů Kč. Soutěž na realizaci stavby  vyhrála firma FORTEX-AGS, a.s.  Šumperk.

Cílem projektu byla přístavba a modernizace o...

V pondělí 13. 5. 2019 se v pardubickém divadle konala již tradiční akce Ocenění Pardubického kraje. Lidé z území Pardubického kraje zasílali na krajský úřad své návrhy kandidátů ze svého okolí, kteří svojí činností a prací významně přispívají k rozvoji kraje, nebo se podíleli na záchraně lidského života.

Pro letošní ročník z navrhovaných osob vybrala komise 9 oceněných. Měla jsem tu čest předávat ceny Josefu Volejník...

V neděli 5. 5. 2019 se konala VELKÁ CENA PARDUBIC HANDICAPOVANÝCH ATLETŮ na Městském atletickém stadionu.

Byla jsem pozvána jako zástupce Pardubického kraje. Na webových stránkách jsem si přečetla, že oddíl tělesně postižených se začal formovat v 90. letech 20. století. V roce 1998 vznikla organizovaná skupina. V roce 2003 se tito handicapovaní sportovci už zúčastnili závodů.

Do dnešních dnů se z malého oddílu stal je...

Starší zprávy >

Please reload

2017 © Stanujeme - PK

Zadavatel je hnutí STAN, zpracovatel je Stanujeme - PK

  • Facebook StanujemePK
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now